FacebookInstagramLinkedinYoutube
contactBize Ulaşın
Sigortalı Karavan Panelleri

Sigortalı Karavan Panelleri

Panel montaj setleri, güneş panellerini çatı, zemin veya duvar gibi farklı yüzeylere güvenli ve verimli bir şekilde monte etmek için kullanılan malzemelerin bir koleksiyonudur. 

Özel işçilik ile montajı yapılan bu setler, farklı boyut ve şekillerdeki güneş panelleri için değişkelik göstermektedir. 

Güneş paneli seti temel montaj bileşenleri içerisinde; Montaj çerçevesi, montaj braketi, kablo kapağı ve kablo klipsleri ile bağlantı elemanları kullanılmaktadır. Güneş panellerini destekleyen ve konumlandıran metal veya plastik çerçevedir. 

Montaj braketleri setlerin en önemli parçalarıdır. Güneş panellerini montaj çerçevesine bağlayan parçalar olan bu grupları kablo klipsleri ve kabloları sabitleyen parçalar izlemektedir. Sistemin sağlam kurulması ve verimli kullanılması için önemli olan bu setler, özel işçilik ile uygulanmaktadır. 

Güneş paneli montaj setleri aynı zamanda uygulanacak zeminlerin çeşitliliğine göre de farklı türlere ayrılır bunlar. 

Çatı montaj setleri: Çatılara monte edilen güneş panelleri için tasarlanmış setlerdir. 

Zemin montaj setleri: Zeminlere monte edilen güneş panelleri için tasarlanmış setlerdir. 

Duvar montaj setleri: Duvarlara monte edilen güneş panelleri için tasarlanmış setlerdir. 

Karavan güneş paneli montajı seti, karavanlarda kullanılan güneş panelini güvenli bir şekilde monte etmek için kullanılan malzemelerin tümüdür. Bunlar montaj çerçevesi, montaj braketi, kablo kapağı, vida, dübel ve rondelalar dır.  

Karavan güneş paneli montajı yapılacak zeminin türüne göre farklı malzemeler kullanılmaktadır.Çatı montaj setleri, yan duvar montaj setleri, arka duvar montaj setleri olarak da çeşitlenmektedir. 

Karavan güneş paneli montajı seti seçerken güneş panellerinin boyutu ve ağırlığı, montaj yüzeyi ve montaj yüzeyine uygun bir montaj seti seçilmesi önemlidir. Güneş paneli tedarikçilerinden yada çevrimiçi mağazalardan satın alınabilmektedir. 

Karavan güneş paneli montaj seti kullanımı mutlaka bu işte teknik ve mekanik bilgiye sahip kişiler tarafından yapılmalıdır. Panellerin boyutu, ağırlığı, rüzgar ve kar yükü ile yüzey sağlamlığı göz önünde bulundurularak uygulanmalıdır. 

Karavan güneş paneli montaj seti fiyatları, setin özelliklerine ve markalarına göre değişmektedir. Genel olarak, daha fazla özellik ve aksesuara sahip setler, daha pahalı olmaktadır. Sizin beklentilerinizi karşılarken, sistemin güvenliğinden de taviz vermeyecek setlerin seçilmesi her zaman doğru olacaktır. 

Electrozirve olarak solar sistemlerin montaj ve bakımı sırasında ihtiyacı olacak her çeşit ürün gruplarının tedariğini üstleniyor, her bütçeye hitap edecek çözümler sunuyoruz.Kalitenin uygun fiyat ile buluştuğu bu adreste ihtiyacınızdan fazlasını bulmak mümkün.